BUZËT "NUDE"/ Ja VIP-et që janë të fiksuara pas këtij trendi (FOTO) - AlpeGossip
BUZËT “NUDE”/ Ja VIP-et që janë të fiksuara pas këtij trendi (FOTO)

BUZËT “NUDE”/ Ja VIP-et që janë të fiksuara pas këtij trendi (FOTO)

Vajzat e ekranit tonë janë gjithnjë një hap me modën dhe gjithnjë të “updatuara”.

Këtë e shohim fare lehtë në paraqitjet e tyre publike apo në rrjete sociale.

Ajo çfarë tërheq vëmendjen dhe e shohim në “masë” është ngjyra “nude” e buzëve që vajzat e showbizit përdorin.

Mesa duket kjo ngjyrë është pjesë e pandashme e rutinës së make upit të vajzave e cila mund të përdoret në çdo moment të ditës.

AlpeNews.al ju njeh me vajzat që janë super të fiksuara pas këtij buzëkuqi:

Kejvina Kthjella 

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu

Bora Zemani

Lori Hoxha

Jonida Maliqi

Zaimina Vasjari