“ASKUSH NUK…”/ Donald Veshaj ka një mesazh të rëndësishëm për të gjithë – AlpeGossip
“ASKUSH NUK…”/ Donald Veshaj ka një mesazh të rëndësishëm për të gjithë

“ASKUSH NUK…”/ Donald Veshaj ka një mesazh të rëndësishëm për të gjithë

Donald Veshaj njihet si një nga VIP-at më humorist, kjo për shkak dhe të rolit të tij që ka pasur ndër vite si aktor humori. Atë jemi mësuar që shpesh ta shohim krahë vëllait të tij binjak Romeos.

Tashmë ai është moderator së bashku me vëllain e tij dhe Bora Zemanin tek “Treshat”, ku është bërë e ditur se është në një lidhje dashurie me moderatoren.

“Askush nuk është ty dhe kjo është fuqia jote!” është mesazhi që na dha sot humoristi, dhe një mesazh i tillë ndonëse i shumë dëgjuar, i duhet çdokujt për një ditë produktive. ALPEgossip.al