“I MBAJTËN MËRI…”/ Fëmijët e Fatmës dhe Aulonës e paskan dhënë puthjen e parë në ashensor – AlpeGossip
“I MBAJTËN MËRI…”/ Fëmijët e Fatmës dhe Aulonës e paskan dhënë puthjen e parë në ashensor

“I MBAJTËN MËRI…”/ Fëmijët e Fatmës dhe Aulonës e paskan dhënë puthjen e parë në ashensor

Moderatoret e “Thumb”-it, Aulona dhe Fatma ishin sot të ftuara speciale në programin “BE Caffee”.

Dy vajzat folën për raportin e tyre jashtë punës dhe na duhet të themi se ato nuk qëndrojnë aq shumë bashkë sa mund ta mendojmë.

View this post on Instagram

Per babin me te mrekullueshem ne bote, i cili qe nga dita nje e deri sot, i ka dhuruar vetem momente gezimi dhe lumturie Amares, te them publikisht faleminderit! Faleminderit qe ma ke bere me te lehte dhe me te bukur memesine dhe prinderimin, duke qene babai i mrekullueshem qe ti je cdo moment te dites! Faleminderit qe e ke rritur Amaren me mendimin qe princat nuk jane vetem ne perralla, por edhe ne realitet dhe prandaj ajo qan kur mendon qe nuk do martohet me nje princ te mrekullueshem si babi i saj 😂😂😂 Faleminderit qe i shpjegon me qetesi e dashuri cdo pyetje dhe situate, edhe kur une e humbas durimin apo e ngre pak zerin. Amara eshte e bekuar qe te ka ne jeten e saj! Une jam e bekuar qe ju kam ne jeten time! ❤️❤️

A post shared by Aulona Musta (@aulonamusta) on

Por dy fëmijët e moderatoreve, vajza Amara e Aulonës dhe djali i Fatmës, Kian, shkojnë mirë madje kanë shkëmbyer edhe puthjen e parë bashkë.

Fatma tregoi në intervistë se dy vogëlushët kanë qenë në ashensor bashkë kur ishin rreth 1 vjeç,  dhe janë puthur.

Kjo u prit me humor nga moderatorët, Besi dhe Erioni të cilët bënin shaka me dy koleget duke u thënë: Ç’ju desh juve?!

Moderatoret treguan gjithashtu se kanë qëndruar edhe 48 orë duke i mbajtur mëri njëra-tjetrës, megjithatë gjërat janë rregulluar pasi Fatmës dhe Aulonës u duhet të punojnë bashkë.