Amina Shena bëhet nënë për herë të parë, i vendos djalit emrin e veçantë (FOTO – AlpeGossip
Amina Shena bëhet nënë për herë të parë, i vendos djalit emrin e veçantë (FOTO

Amina Shena bëhet nënë për herë të parë, i vendos djalit emrin e veçantë (FOTO

Modelja shqiptare, Amina Shena e shquar gjithnjë për bukurinë dhe e krahasuar me Marilyn Monroe, është bërë sot nënë për herë të parë. Amina ka sjellë në jetë një djalë nga marrëdhënia me reperin Lazy.

Modelja ka postuar një foto të djalit, por fytyrën e vogëlushit e ka mbuluar me një zemër. Amina dhe Lazy e kanë pagëzuar djalin me emrin e veçantë Jetnis dhe emri i dytë Junior.

“Bota ime Jetnis Junior Dollapi. Ndjenja më e bukur në botë”, shkruan Amina krah fotos ku ka marrë qindra urime nga ndjekësit.