KEJVINA POSTON VIDEON ME MOTREN DHE VËLLAIN/ Ata janë po aq të bukur sa ajo (VIDEO) – AlpeGossip
KEJVINA POSTON VIDEON ME MOTREN DHE VËLLAIN/ Ata janë po aq të bukur sa ajo (VIDEO)

KEJVINA POSTON VIDEON ME MOTREN DHE VËLLAIN/ Ata janë po aq të bukur sa ajo (VIDEO)

Ajo është një nga femrat më të përfolura në median rozë që në kohën kur u bë pjesë e emisionit “Xing me Ermalin”.

Ekspozimi i vazhdueshëm i linjave trupore ka bërë që ajo të ketë vëmendjen e fansave, vëmendje kjo që dita-ditës rritet.

Edhe pse Kejvina është shumë e komentuar në media, jeta e saj private është shumë hermetike dhe të themi të drejtën nuk është se kemi lexuar shumë për romancat e saj apo për familjen.

Por së fundmi me anë të një video ajo ka prezantuar për herë të parë motrën dhe vëllanë e saj.

‘Mbledhje familjare’ ka shkruar në video e publikuar në Instastory Kejvina.