“NUK MË DUKET ASPAK TËRHEQËS”/ Ish banorja e “BB” ka disa fjalë për Ledrin (VIDEO) – AlpeGossip
“NUK MË DUKET ASPAK TËRHEQËS”/ Ish banorja e “BB” ka disa fjalë për Ledrin (VIDEO)

“NUK MË DUKET ASPAK TËRHEQËS”/ Ish banorja e “BB” ka disa fjalë për Ledrin (VIDEO)

Gerta Shino është njëra nga vajzat e cila u bë e njohur për publikun nga pjesëmarrja e saj në ‘Big Brother Albania’.
Prej asaj kohe, edhe  pse nuk kishte qëndruar gjatë brenda shtëpisë më të madhe në Shqipëri, mblodhi rreth vetes një numër të madh të fansave.

Ajo tashmë  ka edhe kanalin e saj në Youtube për t’i mbajtur sa më afër vetes fansat dhe në një video të fundit ka folur për Ledri Vulën.

Gertën, reperi i njohur shqiptar nuk e tërheq aspak si mashkull.

‘Ledri Vula më pëlqen si këngëtar por asnjëherë më shumë se këngëtar, nuk më duket tërheqës. Nuk e di pse shumë vajzave u duket shumë i mirë”, ishin fjalët e saj.