RIKE ROÇI FESTON SOT DITËLINDJEN/ Ja urimet që ka marrë nga VIP-at shqiptarë (FOTO) – AlpeGossip
RIKE ROÇI FESTON SOT DITËLINDJEN/ Ja urimet që ka marrë nga VIP-at shqiptarë (FOTO)

RIKE ROÇI FESTON SOT DITËLINDJEN/ Ja urimet që ka marrë nga VIP-at shqiptarë (FOTO)

Rike Roçi është një nga ish banoret e “Big Brother”, aty ky mori dhe famën e saj.

E njohur nga gjithë publiku për bukurinë e format seksi trupore, ajo bëri bujë të madhe edhe gjatë kampionatit europian të futbollit.

Ditën e sotme ajo feston ditëlindjen dhe në Instagramin e saj ka ndarë me miqtë disa nga urimet që ka marrë nga personazhe të njohur shqiptarë si Ervin Kurti, Xhani Shqerra e Erjona Sulejmani.