KUJDES! 6 gabime që bëjnë vajzat kur veshin streçe për në palestër – AlpeGossip
KUJDES! 6 gabime që bëjnë vajzat kur veshin streçe për në palestër

KUJDES! 6 gabime që bëjnë vajzat kur veshin streçe për në palestër

Për ju që gjeni vullnetin për të shkuar në palestër, një pjesë e rëndësishme e atij procesi janë padyshim edhe veshja që përzgjidhni. Përveç se të ndiheni komodë, që absolutisht është pjesa më e rëndësishme, e mendoni edhe se si të dukeni edhe sa më mirë.

Pikërisht, për këtë arsye, Bright Side na jep disa këshilla shumë të vyera se si të dukemi sa më bukur me streçe, që duhet thënë nuk shërbejnë vetëm për palestër.

Vishni streçe me bel të gjatë

Qëndroni larg printimeve me shkëlqim

Zgjidhni streçe të gjata dhe jo deri te gjuri

Zgjidhni ngjyra që kombinohen me njëra-tjetrën

Mos i vishni me një bluze të gjatë, por më mirë me një crop top

Zgjidhni ngjyra që ju përshtaten me tonin e fytyrës