Pasi tha se filloi dietën, Ardit Gjebrea “MËKATON” vetëm dy ditë vonë (FOTO) – AlpeGossip
Pasi tha se filloi dietën, Ardit Gjebrea “MËKATON” vetëm dy ditë vonë (FOTO)

Pasi tha se filloi dietën, Ardit Gjebrea “MËKATON” vetëm dy ditë vonë (FOTO)

Për një muaj kishte shtuar 3 kilogramëdhe Ardit Gjebrea u zotua pubikisht se do mbante djetë dhe këtë e pohoi në Instagram.

Arditi publikoi në rrjetet sociale foto të pjatave nga një vakt i tij, ndoshta duke e parë këtë si një premtim të heshtur për t’i qëndruar besnik regjimit të tij të ri. Por nuk kanë kaluar më shumë se dy ditë dhe prezantuesi ka rënë pre e tundimit.

Ka qenë vetë Arditi i cili ka publikuar në “Instagram” foto të dy pjatave me ushqim që në pamje të parë duken shumë të shijshme por që nuk janë pjesë e dietës së tij.

Në video Gjebrea shfaqet i shoqëruar nga mikesha e tij këngëtarja Manjola Nallbani, e cila duket se do “mëkatojë” së bashku me mikun e saj.