TEKSA JEMI NË PRAG TË SAJ/ Këto janë veshjet më “IN” që do i gjejmë në javën e modës në Londër (FOTO) – AlpeGossip
TEKSA JEMI NË PRAG TË SAJ/ Këto janë veshjet më “IN” që do i gjejmë në javën e modës në Londër (FOTO)

TEKSA JEMI NË PRAG TË SAJ/ Këto janë veshjet më “IN” që do i gjejmë në javën e modës në Londër (FOTO)

Muaji i modës ka gjithnjë një anë të keqe pasi gjithnjë ndikon në dëshirën tonë për të blerë veshje të reja.

Dhe si gjithnjë është stili i rrugës ai që përcakton se cilat janë veshjet “kult” e cilat jo.

Jemi shumë afër fillimit të javës së modës në Londër, ndërkohë që po zhvillohet java e modës në New York dhe është një numër i caktuar veshjesh tashmë të cilat janë kthyer në trend.

Në fotot e mëposhtëme do të gjeni veshjet apo aksesorët që janë “in” i momentit dhe duhet t’i keni në garderobën tuaj:

/AlpeNews.al