“AMBASADOR I HORRAVE”/ Njihuni me “personazhet” që ka marr STRESI në “mbrojtje”. Nga Vis Martinaj tek… – AlpeGossip
“AMBASADOR I HORRAVE”/ Njihuni me “personazhet” që ka marr STRESI në “mbrojtje”. Nga Vis Martinaj tek…

“AMBASADOR I HORRAVE”/ Njihuni me “personazhet” që ka marr STRESI në “mbrojtje”. Nga Vis Martinaj tek…

Mjafton një zënkë, një arrestim apo përleshje dhe ai eshtë gjithnjë aty, i gatshëm për të mbrojtur miqtë e tij. Bëhet fjalë per Stresin te cilir fare mirë mund ti ngjisim epitetin: Ambasador i horrave.
Kurdoherë që ndodhin raste të tilla të cilat bëjnë bujë mediatike, reperi i njohur shqiptar nuk ka se si të mos reagojë. Ai shfaqet gjithnjë i gatshëm për t’i mbeshtetur miqtë ë tij “horra” në “bëmat” e tyre. Mesa duket shoqëria e tij është e mbushur plot me “personazhe” të tillë. Më poshtë mund të gjeni rastet të cilat jane përfolu shume në media e reagimet e Stresit në lidhje me to:

“Ne jemi të fortë” shkruan Stresi në foton e postuar në Instagram teksa mbështet Ervis Martinaj, një nga personat e përfshirë në përleshjen e bujshme të ndodhur dy ditë më parë në zonën e ish Bllokut.

“Vëllai im” , është dixhitura e fotos që Stresia shpërndau me ndjekësit e tij, teksa shfaqej pranë “të fortit të Myslym Shyrit” i cili u arrestua ditë më në akuzën ë shpërndarjes së lëndëve narkotike.

“Vllai im ty stë m’posht asgjë”, ka shkruar Stresi pranë fotografisë, duke ia dedikuar njërit nga të arrestuarve të një bande të dyshuar për kokainë.

/AlpeNews.al