I BIRI FESTON DITËLINDJEN E PARË/ Almeda i bën urimin më të ëmbël (FOTO) – AlpeGossip
I BIRI FESTON DITËLINDJEN E PARË/ Almeda i bën urimin më të ëmbël (FOTO)

I BIRI FESTON DITËLINDJEN E PARË/ Almeda i bën urimin më të ëmbël (FOTO)

Çifti shumë i dashur për publikun, Almeda dhe Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë në Maj të vitit të kaluar. Almeda solli në jetë një djalë të cilin e quajtën Efehan.

Këtë të Martë vogëlushi feston 1 vjetorin dhe Almeda e ka uruar që në mesnatë. Ajo ka publikuar një foto me të voglin e saj në Instagram, mbi të cilën shkruhet “Më lër të të dua pak më shumë, para se të të mos jesh më i vogël.”

Po ashtu Almeda është shprehur se koha fluturon shpejt. “Një muajsh në këtë foto dhe një vjeç sot. Si fluturon koha…zemra ime është 1 vjeç sot”, ka shkruar ajo.