BES KALLAKU I MERR BORXH RROBAT XHENSILËS/ Shihni si reagon këngëtarja (FOTO) - AlpeGossip
BES KALLAKU I MERR BORXH RROBAT XHENSILËS/ Shihni si reagon këngëtarja (FOTO)

BES KALLAKU I MERR BORXH RROBAT XHENSILËS/ Shihni si reagon këngëtarja (FOTO)

Bes Kallaku është një ndër aktorët më të njohur të humorit në Shqipëri, i cili ka mbledhur një numër të madh fansash në profilin e tij në Instagram. Jo vetëm në ekran, por edhe në postimet e tij, Besi nuk i lë pas asnjëherë humorin dhe batutat e shumta.
Së fundmi, ai ka publikuar një foto që i ka shkrirë të gjithë së qeshuri. Aktori shfaqet i veshur me pallton e trashë të bashkëshortes së tij, Xhensilës, të cilën e ka mbërthyer mirë.

“Me batanije me vete.”- shkruan Besi në foton ku etiketon Xhensilën, pasi i ka veshur rrobat dhe të gjithë janë shkrirë së qeshuri nga veprimi i aktorit.

Ndërkohë, Xhensila ka reaguar në foto me emoji duke i rënë ballit me dorë për veprimin e bashkëshortit

të saj.