Rrëfehet reperi shqiptar: Me shokët nuk përzihem, kurse rivalëve u marr të dashurat! – AlpeGossip
Rrëfehet reperi shqiptar: Me shokët nuk përzihem, kurse rivalëve u marr të dashurat!

Rrëfehet reperi shqiptar: Me shokët nuk përzihem, kurse rivalëve u marr të dashurat!

Një ndër personazhet e ftuar në emisionin Thumb me Aulonën dhe Fatmën, ka qenë reperi i njohur Buta. Së fundmi Buta ka lançuar klipin më të ri me Ledri Vulën dhe është pjesë e labelit Nesër Music.

Ndonse për karrierën e tij muzikore dimë, diçka për jetën private reperi ka qenë më i rezervuar. Në Thumb, Buta është pyetur nga gazetarja nëse ua merr të dashurat shokëve dhe ai është shprehur se nuk përzihet në të tilla gjëra. Por kur bëhet fjalë për rivalët ai nuk ka nguruar të përgjigjet:

“Rivalëve po ua marr”- ka thënë Buta.