Ledri Vula “çmend” njerëzit në “Sheshin Skënderbej”! Shikoni performancën e reperit (VIDEO) – AlpeGossip
Ledri Vula “çmend” njerëzit në “Sheshin Skënderbej”! Shikoni performancën e reperit (VIDEO)

Ledri Vula “çmend” njerëzit në “Sheshin Skënderbej”! Shikoni performancën e reperit (VIDEO)

Kur kanë mbetur edhe pak minuta nga dalja e Daddy Yankee në skenën e sheshit “Skënderbej”
Koncerti startoi në orën 20:00, dhe si fillim u hap me performacën e Ledri Vualës dhe Encës. Më pas skena do të jetë vetëm për Daddy Yankee, nga ku pritet të çmendet Tirana.

Më poshtë shikoni si e ka “djegur” skenën reperi shqiptar./AlpeNews.al/

Gepostet von Pepsi am Freitag, 27. Juli 2018