Luana Vjollca me minifund, ekspozon këmbët brenda makinës luksoze (FOTO) – AlpeGossip
Luana Vjollca me minifund, ekspozon këmbët brenda makinës luksoze (FOTO)

Luana Vjollca me minifund, ekspozon këmbët brenda makinës luksoze (FOTO)

Ajo di se si t’i bëjë për vete fansat e saj dhe është tërësisht e vetëdijshme që gëzon asete të bukura fizike. Prezantuesja Luana Vjollca s’ka të ndalur me pozat provokative verore dhe kësaj here shfaqet me minifund. E shtrirë në sediljet e një makine luksoze, Luana ka shfaqur këmbët e saja të tonikuara e si gjithnjë, duket shumë e kuruar.