Pa pikë grimi në fytyrë/ Si duket Tayna “ujë e sapun”… (FOTO) – AlpeGossip
Pa pikë grimi në fytyrë/ Si duket Tayna “ujë e sapun”… (FOTO)

Pa pikë grimi në fytyrë/ Si duket Tayna “ujë e sapun”… (FOTO)

Tayna është kthyer në një nga personazhet më të ndjekura të showbiz-it shqiptar dhe numëron plot dy këngë që janë kthyer në hite brenda një periudhe të shkurtër.

Do not enter 🙅🏻‍♀️

A post shared by Tayna ✨ (@tayna.sh) on

Reperja bukuroshe i ka bërë për vete fansat me pamjen e saj, linjat seksi dhe bukurinë e saj.

Ajo shihet gjithmonë e kuruar në maksimum në koncertet që po zhvillon këto kohë nëpër qytete të ndryshme. Por si rrallë herë, Tayna ka publikuar një video ku shihet pa pikë tualeti në fytyrë.

Wearing sofrabez because I eat these bitches for dinner😛

A post shared by Tayna ✨ (@tayna.sh) on

“Pa makeup dhe duke bërë qejf. Jeta është e bukur”, ka shkruar reperja në krah të kësaj videoje, ku shihet duke kënduar e kërcyer, ndërkohë që vihet re se ajo vazhdon të ngelet mjaft simpatike pavarësisht se nuk është e lyer.