ZBULOHET DATA/ Ja kur fillon “Love Story 2” dhe të rejat e këtij sezoni – AlpeGossip
ZBULOHET DATA/ Ja kur fillon “Love Story 2” dhe të rejat e këtij sezoni

ZBULOHET DATA/ Ja kur fillon “Love Story 2” dhe të rejat e këtij sezoni

Do të nisë së shpejti transmetimin në Tv Klan “Love Story 2”. Alketa Vejsiu ka zbuluar se reality show dedikuar dashurisë do të fillojë më datë 15 nëntor, në orën 20:10.

Spektakli do të vijë me disa të reja pasi në fron do të jenë dy pretendentë, një vajzë dhe një djalë që do të zgjedhin mes konkurrentëve.

Daily Love Story këtë vit i është besuar Eni Shehut, i cili do të jetë çdo ditë përballë vajzave e djemve.

Opinionistë edhe këtë vit do të jenë Jerina Lala dhe Robert Aliaj.