NËN SHOQËRINË E NJËRI-TJETRIT/ Këngëtarja Engjëllushe Salihu fotografohet pranë grimierit të Kardashian-ve – AlpeGossip
NËN SHOQËRINË E NJËRI-TJETRIT/ Këngëtarja Engjëllushe Salihu fotografohet pranë grimierit të Kardashian-ve

NËN SHOQËRINË E NJËRI-TJETRIT/ Këngëtarja Engjëllushe Salihu fotografohet pranë grimierit të Kardashian-ve

Këngëtarja Engjëllusha Salihu, e bija e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli, është shumë aktive në rrjetet sociale ku mund të përmendim kryesisht instagramin.

Së fundmi ajo ka ndarë një foto në instastoryn e saj, ku shfaqet nën shoqërinë e një prej miqve të familjes Kardashian. Ai është grimieri i njohur Arieli dhe Engjëllusha shfaqet e buzëqeshur krah tij.

Kujtojmë që Arieli është dhe grimieri i Anxhelina Hadërgjonajt dhe miku i saj më i mirë njëkohësisht.