‘Do ju pushojë zemra…’ Orjola Marashi policja më sexy që keni parë (FOTO) – AlpeGossip
‘Do ju pushojë zemra…’ Orjola Marashi policja më sexy që keni parë (FOTO)

‘Do ju pushojë zemra…’ Orjola Marashi policja më sexy që keni parë (FOTO)

Modelja e njohur goditi sërish.
Oriola Marashi ka ndarë në Instagram disa foto vrastare. Ajo ka pozuar para një makine policie dhe duket tmerësisht sexy. ‘Policia që duam’- ka shkruar ajo krah fotove të publikuara.

Me linjat e saj perfekte Oriola ka ndezur sërish zjarret dhe ka bërë zemrat e fansave të ‘dhembin’.

Foto e fundit ku ajo ka pozuar me njërin gjoks jashtë u komentuan pafund në media dhe u shoqëruan me paralajmërimin e anëtares së OTR se ende nuk ishte para asgjë.