Make up-istja shqiptare bën mrekulli me të moshuarën (VIDEO) - AlpeGossip
Make up-istja shqiptare bën mrekulli me të moshuarën (VIDEO)

Make up-istja shqiptare bën mrekulli me të moshuarën (VIDEO)

Sellma Kasumoviç është një nga njerëzit më të shquar të botës së makeupit.

Në duart e saj kanë kaluar pothuajse të gjiitha vajzat e njohura të skenës dhe ekranit shqiptar të cilët e konsiderojnë Sellmën si një mrekulli.

Por siç duket, manisë së konturimit dhe ‘highlight-it’ nuk i ka rezistuar as një grua e moshuar.

Sellma, ka ndarë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’, transformimin me grim të kësaj gruaje, e cila në pjesën finale, duket shumë e kënaqur me rezultatin.

Në videon e mësipërme mund ta shikoni transformimin. /albeu.com/

AGE IS JUST A NUMBER !! She was so happy when we finished her makeup 😫I'm dead ,just love her she's full of life and a real glam lover 😍 Products used : @anastasiabeverlyhills Aurora Glow Kit "Orion" @hudabeauty @shophudabeauty Rose Gold Palette "Black Truffle" @natashadenona Foundation X "Medium 48" @hudabeauty @shophudabeauty 3D highlighter palette "Fiji" & "Zanzibar" @anastasiabeverlyhills Brow Pro Palette "Chocolate" #makeupbyStudioSellma#instamakeup#anastasiabeverlyhills#norvina#abhbrows#abhglow#natashadenona#hudabeauty#shophudabeauty#hudabeautyinspiration#hudabeautyrosegoldpalette#hudabeauty3dhighlight#ndfoundationx#fcmakeup#makegirlz#ageisjustanumber#baddiewinkle#cool#glammaa #wakeupandmakeup#brian_champagne#makegirlz#laura_143#fiercesociety#makeup#hair#makeuptutorialsx0x#theellenshow#cosmopolitan#makeupoftheday#theshaderoom@milka_es 💋

A post shared by Sellma Kasumoviq (@sellmakasumoviq) on