“Threedots” e “Babastars” bashkojnë forcat! Publikojnë hitin e parë “Servile” (VIDEO) – AlpeGossip
“Threedots” e “Babastars” bashkojnë forcat! Publikojnë hitin e parë “Servile” (VIDEO)

“Threedots” e “Babastars” bashkojnë forcat! Publikojnë hitin e parë “Servile” (VIDEO)

Ashtu siç e kanë paralajmëruar, kanë nisur bashkëpunimet muzikore mes “Threedots” dhe “Babastars”.

“Servile” është këga e parë e publikuar nga Bruno, në bashkëpunim me Onat dhe Cozman.

Kënga është e shkruar nga “Threedots & Babastars”, ndërsa muzika mban firmën e kantautorit Flor Mumajesit.

 

Është Flori, ai që nis të këndojë i pari: “Je mega love vetëm për bunga love/ A ka nevojë me ta tregu sa emrin e ke bo/ Je tersi vet teta e zezë je ti je.”

Kujtojmë se ‘Servile’ është thjesht nisja e një vargu projektesh në bashkëpunim të djemve të Babastars që po eksperimentojnë me Florin, pas një periudhe që s’rezultoi më e mira në karrierë përsa i përket hiteve të padiskutueshme si dikur, shkruan “Prive”.

Tashmë projekti I rradhës është ai mes Getit dhe Florit.