Nora nuk i shkoi në ditëlindjen e djalit, por nuk do ta besoni se ç’bën Tuna për këtë – AlpeGossip
Nora nuk i shkoi në ditëlindjen e djalit, por nuk do ta besoni se ç’bën Tuna për këtë

Nora nuk i shkoi në ditëlindjen e djalit, por nuk do ta besoni se ç’bën Tuna për këtë

Disa ditë më parë, këngëtarja Tuna Sejdi dhe bashkëshorti i saj, Patris Berisha, organizuan një festë madhështore për 1 vjetorin e djalit të tyre, Tian. Ata ndanë me ndjekësit pamjet luksoze nga festa në natyrë, ku mbizotëronte ngjyra e gjelbër.

Mirëpo ajo që i ra në sy të gjithëve ishte fakti se kunata e Tunës, Nora Istrefi, nuk ishte e pranishme me Robertin në ditëlindjen e parë të nipit të tyre, madje ata nuk bënë asnjë urim në Instagram për të.

Ditën e sotme Nora dhe Roberti festuan ditëlindjen e vogëlushes së tyre Renee, e cila mbushi 3 vjeç. Nora ndau në Instastoryn e saj pamje nga festa e vogëlushes, e cila dukej se po kënaqej mjaft.

Mirëpo, ashtu si dhe Nora, këngëtarja Tuna nuk ka marrë pjesë në festën e ditëlindjes së mbesës, duke ngjallur përsëri dyshime nëse janë vetëm Nora dhe Tuna në konflit me njëra tjetrën, apo edhe dy vëllezërit, Roberti dhe Patrisi.