“TI VETËM ZHVESHUR RRI”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO) – AlpeGossip
“TI VETËM ZHVESHUR RRI”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

“TI VETËM ZHVESHUR RRI”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Bukuroshja Beatrix Ramosaj feston 25 vjetorin me miqtë e saj dhe në fotot e publikuar njëri prej fansave i shkruan si më poshtë:

Moderatorja e njohur Roza Lati me rritjen e temperaturave i është drejtuar pishinës nga ku ka publikuar një foto në të cilën një ndjekëse i komenton si më poshtë:

Modelja e njohur KEjvina Kthella, realizon foto të cilat komentohen shumë në rrjete sociale. Ashtu ka ndodhur edhe së fundmi kur njëri prej ndjekësve i ka shkruar si më poshtë:

View this post on Instagram

🎥

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

/AlpeNews.al