Getoari publikon foto nga jahti, por të gjithë sytë te Marina: Ka veshur gjë apo jo? – AlpeGossip
Getoari publikon foto nga jahti, por të gjithë sytë te Marina: Ka veshur gjë apo jo?

Getoari publikon foto nga jahti, por të gjithë sytë te Marina: Ka veshur gjë apo jo?

“Jeta është më e bukur pranë detit”

Kështu shkruan reperi Getoar Selimi, i cili duket se po kalon disa momente të mrekullueshme gjatë këtyre pushimeve.

Ndërkohë që ne vuajmë nga shiu, Getoari dhe Marina janë jashtë kufijve shqiptare duke shijuar detin në ndonjë vend ekzotik.

Në një foto të fundit të publikuar, reperi shihet i relaksuar në një jaht, ndërsa pranë tij është ehde bashkëshortja Marina. Ajo i ka kthyer kurrizin aparatit, ndërsa qëndron e shtrirë.

Për një moment na u duk se ishte topless, por jo. Marina ka veshur një pale bikini të zeza, ndërsa hedh pas flokët e lagur, me siguri pas një larjeje në det.