Me kofshën e pulës në gojë, Xhemit i nxjerrin FOTOT para 10 vitesh që do donte t’i zhdukte – AlpeGossip
Me kofshën e pulës në gojë, Xhemit i nxjerrin FOTOT para 10 vitesh që do donte t’i zhdukte

Me kofshën e pulës në gojë, Xhemit i nxjerrin FOTOT para 10 vitesh që do donte t’i zhdukte

Xhemi Shehu është një nga moderatoret më të vjetra në televizionet shqiptar. Ajo e ka filluar karrierën në një moshë shumë të vogël dhe konsiderohet si një nga prezantueset më të bukura të ekranit shqiptar.

Prej vitesh Xhemi drejton spektaklin e njohur të humorit ‘Portokalli’ dhe ndër vite ka pësuar shumë ndryshime në pamje. Këtë gjë e tregon më së miri një foto që moderatori i njohur Isli Islami ka publikuar në instastory.

Në të shihet Xhemi përpara 10 vitesh duke kafshuar një kofshë pule. Me flokët brun dhe vetullat e holla, moderatorja duket shumë më ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

‘Tablo: ‘Masakra e një pule’, Muza: Xhemi Shehu’ 2008’ , ka shkruar Isli pranë fotos, që me siguri Xhemi do të donte ta zhdukte.