Altin Sulku do të nxjerrë këngën e re, Noizy e paralajmëron me këtë mesazh: ‘’E din mirë ti…’’ – AlpeGossip
Altin Sulku do të nxjerrë këngën e re, Noizy e paralajmëron me këtë mesazh: ‘’E din mirë ti…’’

Altin Sulku do të nxjerrë këngën e re, Noizy e paralajmëron me këtë mesazh: ‘’E din mirë ti…’’

Miq të mirë por kur vjen fjala tek arti askush nuk të fal.

Këtë mund ta themi pas fotos që ka postuar Noizy në Instastory teksa ka treguar disa mesazhe nga biseda e shkëmbyer në WhatsApp me mikun e tij Altin Sulku.

Dyshja duket se ka goxha konkurrencë mes tyre kur vjen fjala tek këngët e reja që sjellin për publikun dhe ka qenë pikërisht reperi i cili e ka paralajmëruar Altinin që të mos e nxjerrë këngën para tij.

“E din mir mos me nxjerr kong kur nxjerr bisha”, shkruan Noizy në foton ku ka treguar mesazhet që ka shëmbyer me Altin Sulkun.

Stë fal Noizy! Kot nuk është një nga reperat më të dashur për publikun..