Zaimina Vasjari një BOMBË e vërtetë! Shfaqet mbi jaht duke pirë… (FOTO) – AlpeGossip
Zaimina Vasjari një BOMBË e vërtetë! Shfaqet mbi jaht duke pirë… (FOTO)

Zaimina Vasjari një BOMBË e vërtetë! Shfaqet mbi jaht duke pirë… (FOTO)

Zaimina Vasjari duket se ka rikthyer format trupore pas lindjes së vajzës.
Këngëtarja edhe pse jo aktive me projekte muzikore gjithnjë është afër fansave të saj përmes rrjeteve sociale.

Zaimina shfaqet gjithmonë shumë sensuale. Ajo është padyshim një nga nënat më seksi shqiptare e cila u rikthye në fizikin e mëparshëm shumë shpejt.

Zaimina duket se po shijon ditët e verës dhe së fundmi ka postuar një foto mbi jaht duke pirë coctail./AlpeNews.al/