KORONAVIRUSI/ Modelet pozojnë nga karantina dhe nuk i lënë shumë vend imagjinatës (FOTO) – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Modelet pozojnë nga karantina dhe nuk i lënë shumë vend imagjinatës (FOTO)

KORONAVIRUSI/ Modelet pozojnë nga karantina dhe nuk i lënë shumë vend imagjinatës (FOTO)

Përpjekjet e Britanisë së Madhe për të vënë poshtë koronavirusin ka bërë që miliona njerëz të futen në shtëpi. Mes tyre janë edhe modele shumë atë njohura, të cilat edhe pse janë detyruar të qëndrojnë në shtëpi, nuk kanë ndaluar së postuari foto në rrjetet sociale.

Një ndër to është edhe Demi Rose. Përmes një postimi që nuk i lë shumë vend imagjinatës, ajo i tregoi 13.5 milionë fansave të saj se është vetëizoluar.

24-vjeçarja shfaqet së bashku me modelen Kinseyw, ndërsa foton e shoqëron me përshkrimin: Partnerja e karantinës.

Edhe Bella Hadid përmes një postimi në Instagram ka treguar se si po i kalon ditët e vetëizolimit. “Dita e katërt e vetëizolimit”, shkruan ajo në foton e bërë përpara pasqyrës.

Postimeve i janë bashkuar edhe yje të tjera të Britanisë, duke hedhur në rrjetet sociale foto seksi nga koha që kalojnë në vetëkarantinë.