E MBANI MEND ANILA MIMANIN? Nuk do ta njihni sa shumë ka ndryshuar (FOTO) – AlpeGossip
E MBANI MEND ANILA MIMANIN? Nuk do ta njihni sa shumë ka ndryshuar (FOTO)

E MBANI MEND ANILA MIMANIN? Nuk do ta njihni sa shumë ka ndryshuar (FOTO)

Me siguri të gjithë e mbani mend Anila Mimanin, këngëtaren e cila në fillim të viteve 2000 bëri bujë me këngët e saj që vazhdojnë të dëgjohen edhe sot, mjafton të kujtojmë “Ma ka thënë dhe horoskopi”.
Anila prej vitesh jeton në Zvicër, është e martuar dhe nënë e dy vajzave.

Videoklipi i saj i fundit është “Të du pa fjalë”, i publikuar vitin e kaluar.
Ndërkohë më poshtë ju sjellim disa nga fotot më të fundit të Anilës e cila ka ndryshuar shumë.