DITË E VEÇANTË/ I biri feston ditëlindjen, Jonida Maliqi i dedikon fjalët emocionuese (FOTO) – AlpeGossip
DITË E VEÇANTË/ I biri feston ditëlindjen, Jonida Maliqi i dedikon fjalët emocionuese (FOTO)

DITË E VEÇANTË/ I biri feston ditëlindjen, Jonida Maliqi i dedikon fjalët emocionuese (FOTO)

Këngëtarja Jonida Maliqi u bë nënë për herë të parë 9 vite më parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilit i vendosi emrin Dan.

Ditën e sotme ai feston ditëlindjen dhe këngëtarja i ka dedikuar fjalët më të bukura. Në një postim të bërë në Instagram, shihet se Jonida ka vendosur një foto të Danit në qendër të pemës së Krishtlindjeve.

“Ti je dhurata me cmuar qe me bekoi Zoti, nuk e ke idene se sa te dua dhe se pa ty ekzistenca ime do te ishte e kote. Qe kur u bere pjese e jetes sime ndjej me fort lumturine, friken, dashurine e dhimbjen. Jeta ime me kalon para syve si nje film me metrazh te shkurter per cdo vit te ditelindjes tende. Te dua drita e syve te mi!”, ka shkruar ajo krahas postimit.