Alesia Noka IRONIZON modelet e tjera: Po të jesh idiote, edhe ndodh! (VIDEO) – AlpeGossip
Alesia Noka IRONIZON modelet e tjera: Po të jesh idiote, edhe ndodh! (VIDEO)

Alesia Noka IRONIZON modelet e tjera: Po të jesh idiote, edhe ndodh! (VIDEO)

Mediat rozë janë mbushur kohët e fundit me deklarata të ndryshme nga modelet në vend për ngacmimet seksuale gjatë punës së tyre. Një nga modelet më të suksesshme, Alesia Noka, e ftuar në programin “Një kat më lart” të Ermal Peçit pranon të flas për këtë teme, madje ndryshe nga vajzat e tjera, nuk fajëson djemtë, por modelet.

Moderatori e pyet nëse ajo është përballur me këto provokime, nëse ka rënë preh e këtyre momenteve, teksa ajo thotë:

“Të jesh idiote, edhe bie. Është faji i gocave. Nuk më ka ndodhur, kam qenë për punë. Se ngacmon tjetri është puna tij, unë jam punën time. Si kushtoj rëndesi fare”.

Duke vijuar ketë temë, Alesia tregon se ka nisur që herët këtë eksperience dhe nuk mund të bëj sikur s’ka marrë ngacmime, por rithekson se në këto situata askush nuk e tepron nëse femra nuk do.