E PABESUESHME/ Renee feston ditëlindjen, por kjo nuk pritej nga Tuna dhe Patrisi (FOTO) – AlpeGossip
E PABESUESHME/ Renee feston ditëlindjen, por kjo nuk pritej nga Tuna dhe Patrisi (FOTO)

E PABESUESHME/ Renee feston ditëlindjen, por kjo nuk pritej nga Tuna dhe Patrisi (FOTO)

ora Istrefi dhe Robert Berisha i kanë organizuar vajzës së tyre Renee një festë të këndshme ditëlindjeje!

Dje, vogëlushja ka festuar 4-vjetorin dhe mami me babin kanë publikuar disa pamje nga festa që i bënë vajzës së tyre.

Roberti madje publikoi edhe fotot e urimeve që kishte marrë për të voglën e tij, dhe ajo që vumë re ishte mungesa e urimit të xhaxhait Patris.

Ky i fundit kishte ditëlindjen e tij dje dhe urimet nuk munguan nga ana e bashkëshortes Tuna.

Dje këngëtarja festoi bashkë me kunanat e saj, motrat Berisha, të cilat me sa duket nuk ishin as te festa e mbesës.

Pak ditë më parë edhe djali i Tunës dhe Patrisit, Tiani festoi ditëlindjen dhe Roberti e uroi nipin me një postim në Instastory.

Në një intervistë ai tha se nuk mundi të shkonte në festën e ditëlindjes pasi ndodhej në Ulqin.

Nuk e dimë sesi do të justifikohet Patrisi që nuk e uroi mbesën, dhe jemi shumë kuriozë të njohim versionin e tij.