Pushimet nisin edhe kështu, Bieta Sulo tregon si bëhen përgatitjet me të birin (FOTO) – AlpeGossip
Pushimet nisin edhe kështu, Bieta Sulo tregon si bëhen përgatitjet me të birin (FOTO)

Pushimet nisin edhe kështu, Bieta Sulo tregon si bëhen përgatitjet me të birin (FOTO)

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi prej një viti kanë provuar ndjesinë e të qenit prindër dhe nuk mund të ishin më të lumtur se kaq. Me hyrjen e korrikut kur temperaturat po fillojnë të rriten së tepërmi dhe sezoni televiziv mbyllet, Bieta dhe Albani kanë vendosur të nisin pushimet.

Sigurisht pranë tyre është edhe djali Kroi Art, i cili para pak kohësh festoi 1 vjetorin. Pak minuta më parë gazetarja e njohur ka publikuar një foto të tij teksa bëheshin gati t’u nisur. I vogli mundohet ta lëvizë vetë valixhen e madhe, ndërsa vetë Bieta si për të sqaruar situatën citon fjalët e tij: “E mbajë vetë unë”.

Kroi Art tashmë është rritur dhe po mundohet t’ia dalë mbanë vetë.