“LANGARAQ. SHAHENI NGA GRATË DHE PASTAJ…”/ Debat i ashpër mes Julit dhe Romeos – AlpeGossip
“LANGARAQ. SHAHENI NGA GRATË DHE PASTAJ…”/ Debat i ashpër mes Julit dhe Romeos

“LANGARAQ. SHAHENI NGA GRATË DHE PASTAJ…”/ Debat i ashpër mes Julit dhe Romeos

Aktori Romeo Veshaj dhe Julian Deda kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin në orët e para të mëngjesit të sotëm në shtëpinë e “BBVIP”.

Ke dy muaj që merresh me femra”- i tha Juli konkurrentit, ndërsa ky i fundit me tone të larta iu drejtua aktorit: “Të të vijë zor, ti han në kurriz të femrave”.

Romeo u shpreh se konkurrenti ua ul vlerën vajzave brenda shtëpisë dhe për këtë ai duhet të ketë turp, duke nënkuptuar Erjola Doçin.

“Langaraq. Ik tregoji shqiptarëve se si shaheni nga gratë dhe pastaj bëheni vëllezër”- tha Juli për historinë e banorit të “BBV” me Meriton Mjekiqin, miqësia e dy djemve u prish brenda shtëpisë.

E teksa Romeo i tha aktorit se me gjestet e tij po nxit gjakmarrjen, Graciano Tagani ndërhyn duke i kërkuar dy djemve që të ndërpresin debatin sepse banorët dhe vetë balerini nuk janë në një gjendje të mirë psikologjike.

Pjesë nga debati:

Romeo: Nuk merresh dot me mua o lojtari

Juli: Ti je shumë djalë i keq

Romeo: Unë djalë i keq? Ti je burrë pisë

Juli: Ke dy muaj që merresh me femra

Romeo: Kush merret me femra? Të vijë zor, ti han në kurriz të femrave

Juli: Ik tani

Romeo:  Si s’të vjen zor. Ia ul vlerën gocave, tup të kesh

Juli: Langaraq! Ik tregoji shqiptarëve se si shaheni nga gratë dhe pastaj bëheni vëllezër (Për Meriton Mjekiqin)

Romeo: Ti që nxit gjakmarrjen, aq i ulët je

Graciano: Stop, stop. Keni respekt, nuk jam mirë njerëzit. Boll pra!