DJEMTË MË TË FIKSUAR SE FEMRAT/ Moderatori i njohur bën ndërhyrje në fytyrë (FOTO) – AlpeGossip
DJEMTË MË TË FIKSUAR SE FEMRAT/ Moderatori i njohur bën ndërhyrje në fytyrë (FOTO)

DJEMTË MË TË FIKSUAR SE FEMRAT/ Moderatori i njohur bën ndërhyrje në fytyrë (FOTO)

Nuk është e thënë që vetëm femrat kujdesen për pamjen e tyre që të duken më të freskëta dhe sharmante. Gjithmonë e më tepër djemtë po kujdesen që të duken mirë. Isli Islami bën biostimulim me mesotherapy për të ripërtërirë fytyrën

Nuk është e thënë që vetëm femrat kujdesen për pamjen e tyre që të duken më të freskëta dhe sharmante. Gjithmonë e më tepër djemtë po kujdesen që të duken mirë.

Një nga ata është dhe moderatori, Isli Islami, që kur bëhet fjalë për pamjen e jashtme ai është gjithmonë shumë i kujdesshëm. Përveç palestrës, flokëve, pircing, rrobave, ai kujdeset dhe për lëkurën, dhe për të nuk është problem që ta shfaqë.

Nëpërmjet një postimi në Instastory ai shfaqet teksa bën biostimulim me mesotherapy për të ripërtërirë fytyrën që ta ketë sa më të freskët për pushime.