ME PUSHIME NË TURQI/ Alketa Vejsiu bie në pishinë me fustan veshur (VIDEO) – AlpeGossip
ME PUSHIME NË TURQI/ Alketa Vejsiu bie në pishinë me fustan veshur (VIDEO)

ME PUSHIME NË TURQI/ Alketa Vejsiu bie në pishinë me fustan veshur (VIDEO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Alketa Vejsiu prej disa ditësh ndodhet në Turqi. Alketa ka treguar se kjo është hera e parë që shkon në Turqi për pushime verore dhe nga atje ka postuar foto e video që kanë tërhequr shumë vëmendjen.

Në videon e fundit moderatorja shfaqet e veshur me një fustan elegant jeshil, tipik veror, me kapele kashte dhe zbathur. Alketa ecën për pak pranë pishinës dhe papritur hidhet në të duke qeshur.

View this post on Instagram

Never take life too seriously!😂😂

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

“Kurrë mos e merrni jetën shumë seriozisht”, është mesazhi që Alketa i përcjell fansave me këtë video.

Gjatë kësaj kohe, moderatorja ka postuar edhe foto me rroba banjo teksa merr rreze dielli.

Alketa do të rikthehet në shtator për sezonin e ri televiziv të cilin do e startojë me spektaklin “Dance with me”.