PASI DEBATUAN NË APARTAMENT/ Studenti vret 20-vjeçaren që njohu online – AlpeGossip
PASI DEBATUAN NË APARTAMENT/ Studenti vret 20-vjeçaren që njohu online

PASI DEBATUAN NË APARTAMENT/ Studenti vret 20-vjeçaren që njohu online

Një student indian është arrestuar për vrasjen e modeles 20-vjeçare para se ta fusë trupin e saj në valixhe e ta hedhë në rrugë.

I dyshuari, i identifikuar si Syed Hasan është arrestuar pasi trupi i pajetë i Mansii Dixit u gjet të hënën në Malad, Mumbai.

Policia tha se modelja ishte shpërngulur kohët e fundit në qytet pasi synonte të bëhej modele. Ajo u njoh me Syed nëpërmjet internetit.

Të dy ishin në apartamentin e Syed kur debatuan dhe ai e goditi me një objekt të mprehtë. Besohet se pasi e vrau, futi trupin e viktimës në një valixhe  dhe e la në cepin e një rruge të qetë në Malad.

Kanë nisur hetimet për të zbuluar se çfarë e shkaktoi debatin mes çiftit.