TË MENDUAN SE U PAJTUAN/ Por Tayna injoron publikisht Feron (FOTO) – AlpeGossip
TË MENDUAN SE U PAJTUAN/ Por Tayna injoron publikisht Feron (FOTO)

TË MENDUAN SE U PAJTUAN/ Por Tayna injoron publikisht Feron (FOTO)

Bëri bujë në media disa ditë më parë një video e reperit Fero teksa këndonte në makinë këngën e Taynas  e cila prej kohësh është konsideruar si rivalja e repres Rina me të cilën Fero është në një label muzikor.

Tayna nga ana tjetër e mori videon dhe e publikoi në Instastory, duke ngritur kështu aludimet se zënkat mes tyre kishin marr fund. Pasi lajmi bëri xhiron e rrjetit, Fero vendosi që t’i bënte follow reperes së famshme, mirëpo kjo e fundit as që mori mundimin t’ja kthente.

Ndonëse priti 3 ditë, Tayna nuk e ndoqi Feron në Instagram dhe së fundmi reperi i njohur ka marr vendimin drastik dhe e ka hequr këngëtaren duke treguar kështu që ata vazhdojnë të kenë raporte të njëjta si më parë.