ME VOGËLUSHIN NË KRAH/ Bashkëshorti i Jona Spahiut tregon nga brenda shtëpinë luksoze (FOTO) – AlpeGossip
ME VOGËLUSHIN NË KRAH/ Bashkëshorti i Jona Spahiut tregon nga brenda shtëpinë luksoze (FOTO)

ME VOGËLUSHIN NË KRAH/ Bashkëshorti i Jona Spahiut tregon nga brenda shtëpinë luksoze (FOTO)

Më 17 shtator të këtij viti, moderatorja Jona Spahiu u bë nënë për herë të parë, pasi solli në jetë djalin e pagëzuar me emrin Raiden (Zoti i Dritës dhe i Vetëtimës).

Deri më tani ende nuk na prezantuar me pamjen e të birit dhe duket se do të kalojnë disa muaj derisa të publikojë një imazh të tij.

Nga ana tjetër bashkëshorti i moderatores, Frenkli Ymeri, publikoi një foto të shtëpisë luksoze ku jeton familja me tre pjesëtarë.

Teksa mban në krah vogëlushin Raiden, Frenkli qëndron me pamje nga ekrani i televizorit, duke ndjekur ndeshjen e futbollit me të birin.

Në foton e publikuar në Instagram bien në sy aksesorët e vendosur për të zbukuruar vendin ku qëndron televizor