E DHA PUTHJEN E PARË KUR ISHTE 6 VJEÇ/ Butrint Imeri zbulon emrin e vajzës (VIDEO) – AlpeGossip
E DHA PUTHJEN E PARË KUR ISHTE 6 VJEÇ/ Butrint Imeri zbulon emrin e vajzës (VIDEO)

E DHA PUTHJEN E PARË KUR ISHTE 6 VJEÇ/ Butrint Imeri zbulon emrin e vajzës (VIDEO)

Këngëtari Butrint Imeri është njëri nga më të preferuarit e vajzave shqiptare.
Shumë prej tyre e kanë idhull madje i kanë kushtuar dhe faqe të shumta në rrjete sociale.
Kjo është dëshmuar shpesh herë nëpër koncerte ku ai ka performuar para publikut dhe numri i madh i të pranishmëve ishin të gjinisë femërore.

I ftuar në ‘NIN’ ai foli rreth jetës private ku zbuloi se është ‘single’ dhe se për momentin nuk është i gatshëm për lidhje serioze.

Ai ka zbuluar poashtu emrin e vajzës që e puthi për herë të parë. Ajo quhet Zara nga Gjermania dhe Butrinti ishte rreth moshës 6 – 7 vjeç kur e dhuroi puthjen e parë.