DËSHIRONI FLOKË SI TË SIENNA MILLER? Ja si mund t’i rregulloni (VIDEO) – AlpeGossip
DËSHIRONI FLOKË SI TË SIENNA MILLER? Ja si mund t’i rregulloni (VIDEO)

DËSHIRONI FLOKË SI TË SIENNA MILLER? Ja si mund t’i rregulloni (VIDEO)

Nëse ju pëlqen pamja e Sienna Millerit, shikoni se si arrihet kjo.

E gjitha që ju duhet është pajsteri për flokë, ndërsa nga preparatet pothuajse asgjë, ose mbase pak llak për flokë në fund, apo ndonjë mjet i cili mbron flokët nga ekspozimi në temperaturë të lartë, transmeton Telegrafi.

Karriera e aktores dhe modeles britanike Sienna Miller është rigjallëruar disi këto vitet e fundit, me rolet që ka pasur aktorja në filma të profilit të lartë.