VEDAT ADEMI IRONIZON KOLEGËT/ Këngëtari e nis me Dua Lipën dhe 9 mln klikimet e saj (FOTO) – AlpeGossip
VEDAT ADEMI IRONIZON KOLEGËT/ Këngëtari e nis me Dua Lipën dhe 9 mln klikimet e saj (FOTO)

VEDAT ADEMI IRONIZON KOLEGËT/ Këngëtari e nis me Dua Lipën dhe 9 mln klikimet e saj (FOTO)

Vedat Ademi ka ironizuar të gjithë kolegët që marrin miliona klikime në pak ditë pas publikimit të këngëve të tyre në Youtube.

Ai është nisur nga suksesi i fundit i këngëtares shqiptare Dua Lipa, e cila ka marrë 9 milionë klikime me këngën “Swan Song” në vetëm 3 ditë pas publikimit.

“Rri ti Dua rri, këta tanët i bëjnë për 3 ditë 10 milionë”, shkruan Vedati në një foto të publikuar në Instastory.

Blerja e klikimeve është parë si një fenomen shqetësues në indistrinë e muzikës shqiptare që vijon të vërë në dyshim suksesin e mjaft artistëve.