Ups! Soni Malaj pati një incident gjatë DWTS dhe askush nuk e vuri re (FOTO) – AlpeGossip
Ups! Soni Malaj pati një incident gjatë DWTS dhe askush nuk e vuri re (FOTO)

Ups! Soni Malaj pati një incident gjatë DWTS dhe askush nuk e vuri re (FOTO)

Soni Malaj prej 3 javësh është pjesë e spektaklit të kërcimit, “Dancing with the stars”.

Dhe deri më tani, gjërat duket se kanë shkuar më së miri për të, por mbrëmjen e djeshme, këngëtarja simpatike gjatë performancës ka pësuar një incident të vogël në skenë që i shpëtoi syrit të publikut. Grisja e getave në momentin jo të duhur është një ndër sikletet më të mëdha të femrave dhe pikërisht Soni përjetoi të njëjtën gjë.

Teksa shfaqet duke kërcyer me partnerin saj bien në sy getat e grisura. Pavarësisht këtij incidenti Soni shkëlqeu me performancën e saj.

Soni së fundmi është komentuar në mediat rozë pas publikimit të fotove ku shfaqet së bashku me të dashurin gjatë pritjes së provave të “Dancing with the stars”. Çifti mesa duket nuk mund të rrijë shumë kohë larg njëri-tjetrit dhe Klevi kujdeset të jetë gjithmonë na prapaskenë në koncertet apo festivalet ku Soni merr pjesë.