AURELA PROMOVON LINJËN E RE/ Komentuesja: Kopjace. Pse nuk përdore… (FOTO) – AlpeGossip
AURELA PROMOVON LINJËN E RE/ Komentuesja: Kopjace. Pse nuk përdore… (FOTO)

AURELA PROMOVON LINJËN E RE/ Komentuesja: Kopjace. Pse nuk përdore… (FOTO)

Të gjithë e njohim pasionin e bukuroshes shqiptare Aurela Hoxha për botën e modës.

Modelja, së fundmi ka promovuar linjën e saj të re të bikinive dhe të brëndshmeve.

Një ditë më parë Aurela postoi një foto të disa bukurosheve të njohura shqiptare duke pozuar me koleksionin e saj të ri.

Komentet pozitive nuk kanë munguar nga miqtë dhe ndjekësit e saj por ka patur dhe nga ata komentues të cilët shprehen dyshues ndaj stilit të koleksionit të saj.

Një komentuese është shprehur se Aurela është një kopjace dhe i sygjeron se do të bënte mirë po të krijonte diçka vetë. 

”Kopjace….pse nuk përdore krahë djalli? Do të kishte qenë origjinale… thjesht krijo diçka vetë dhe mjaft vodhe ide nga të tjerët dashuri…”

View this post on Instagram

Got that Angel Energy @aurelahoxhaswim 👼🏼💕

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Mesa duket, komentuesja nuk duket mjaft e bindur përsa i përket origjinalitetit të krahëve të engjëllit. Me të vërtetë, mos ndoshta i kemi parë këto krahë në koleksionet e mëparshme te Victoria’s Secret?

Victoria’s Secret Angels

/AlpeNews.al