Enca sulmon publikisht fansin: K*rvë! S’ke për të shpëtuar pa u lagur pas kësaj… – AlpeGossip
Enca sulmon publikisht fansin: K*rvë! S’ke për të shpëtuar pa u lagur pas kësaj…

Enca sulmon publikisht fansin: K*rvë! S’ke për të shpëtuar pa u lagur pas kësaj…

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret shqiptare më aktive në rrjetet sociale. Ajo mban një kontakt të vazhdueshëm me fansat e saj dhe i informon për të gjitha aktivitet e saj.

Së fundmi nëpërmjet disa postimeve në Instagram Enca na ka treguar se është në Belgjikë ku me siguri po punon për projektin e saj më të ri, i cili pritet të hidhet në treg shumë shpejt.

Mirëpo ditën e djeshme ajo është përballur me një situatë që e ka revoltuar dhe e ka bërë të shpërthej nëpërmjet një statusi në Instastory. Një mashkull i ka kërkuar dje të bënin një foto bashkë, por më pas ai ka folur keq për Encën. Pikërisht këto fjalë e kanë revoltuar këngëtaren shqiptare dhe ajo ka publikuar në Instastory edhe foton e djalit që bëri këtë gjest jo të këndshëm.

“K*rva erdhi dje rreth meje për të bërë një foto, por pastaj foli keq për mua. S’ke për të shpëtuar pa u lagur pas kësaj”, shkruan Enca e revoltuar.