“E MREKULLUESHME…”/ Marina Vjollca merr vëmëndjen e italianëve, ja çfarë i shkruajnë në FOTO – AlpeGossip
“E MREKULLUESHME…”/ Marina Vjollca merr vëmëndjen e italianëve, ja çfarë i shkruajnë në FOTO

“E MREKULLUESHME…”/ Marina Vjollca merr vëmëndjen e italianëve, ja çfarë i shkruajnë në FOTO

Pak javë më parë, moderatorja Marina Vjollca udhëtoi drejt Italisë për të takuar stilisten e famshme Elisabetta Franchi. Ajo u bë zyrtarisht ambasadore e firmës së saj.

Këtë të hënë, Elisabetta ka publikuar në Instagram një foto të Marinës, e gjitha e veshur me krijimet e saj. Italianët nuk i kanë kursyer komentet në foton në fjalë, si për veshjen, ashtu dhe për vetë moderatoren shqiptare.

“E mrekullueshme”, “Wow! Komplimente për vajzën”, “Kur stili takohet me bukurinë dhe feminilitetin, ky është rezultati”, “Shumë elegante”, “Shumë e bukur”, janë vetëm disa nga komentet e italianëve.