“JE SHUMË SEKSI…”/ Njihuni me vajzën e re që po çmend djemtë e “Përputhen” (FOTOT) – AlpeGossip
“JE SHUMË SEKSI…”/ Njihuni me vajzën e re që po çmend djemtë e “Përputhen” (FOTOT)

“JE SHUMË SEKSI…”/ Njihuni me vajzën e re që po çmend djemtë e “Përputhen” (FOTOT)

Sot në “Përputhen” hyri një vajzë e re, e quajtur Ana Kauri. Ajo u shfaq e kuruar deri në detaje, e veshur me një fustan të bardhë, duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Ana u komentua nga djemtë si “shumë seksi” dhe “shumë e bukur”. Duke folur për të, Mevlani u shpreh se prezenca e saj i dhuroi më shumë emocione se ç’ka pasur në fillim të programit.