“HAP KAMERËN, JAM LAKURIQ”/ Publikohen mesazhet erotike të Gentës së BB – AlpeGossip
“HAP KAMERËN, JAM LAKURIQ”/ Publikohen mesazhet erotike të Gentës së BB

“HAP KAMERËN, JAM LAKURIQ”/ Publikohen mesazhet erotike të Gentës së BB

Ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi, është një prej personazheve më të përfolur të showbizit dhe ndër më të ndjekurat në profilin e saj në Instagram.

Ajo ka mbledhur një numër të madh fansash, ku është mjaft aktive duke publikuar pothuajse çdo ditë foto e video nga përditshmëria. Së fundmi, Genta ka postuar në Instastory disa mesazhe erotike që i kishte dërguar një mashkull.

“Ç’po bën Genta? Hapim kamerat për qejf? Jam komplet lakuriq, të shikosh për qejf sa të duash. Si thua?”- i ka shkruar ai ish-banores, e cila ja ka publikuar bisedën në profilin e saj.