Motrat Kardashian sjellin trendin e ri të flokëve/ VIP-et shqiptare që guxuan: Nga Jonida Maliqi deri tek… (FOTO) – AlpeGossip
Motrat Kardashian sjellin trendin e ri të flokëve/ VIP-et shqiptare që guxuan: Nga Jonida Maliqi deri tek… (FOTO)

Motrat Kardashian sjellin trendin e ri të flokëve/ VIP-et shqiptare që guxuan: Nga Jonida Maliqi deri tek… (FOTO)

Gjithçka që femrat e familjes  Kardashian bëjn me look-n e tyre kthehet në inspirim për çdo femër. Pas linjës së parfumeve të Kim, produkteve kozmetike të kylie, motrat  sapo na sollën modeline ri të  flokëve që u kthye në trendin e verës 2018.

Modeli i shkutër i flokëve duke se ka inspiruar gjithë femrat të showbizit shqiptar. Të cilat duket se e adhurojnë këtë model edhe guxuan duke ndryshuar totalisht pamjen.

Ato duken shum fashion dhe stil me këtë prerje të flokëve.

Redaksia jonë ka zgjedhur disa nga femrat e showbizit shqiptar që provuan trendin më të ri që po pushton instagramin

 

 Jonida Maliqi

Dua Lipa

Anxhelina Hardërgjonaj

Miriam Cani

Ronela Hajati

Çiljeta Çilaga

Përgatiti: Alpenews.al